Haber

Soen Türkiye’deki hayranlarıyla buluştu

İsveç’te kurulan progresif metal grubu Soen, “Atlantis Live” Avrupa turnesinin Türkiye ayağında Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluştu.

Turne kapsamında vokalist Joel Ekelöf, davulcu Martin Lopez, gitaristler Lars Ahlund ve Cody Ford ile basçı Oleksii Kobel’den oluşan grup, arka vokal ve yaylı çalgılarda Diana Kantner’e eşlik etti.

Atlantis derleme albümünden “Antagonist”, “Lunacy”, “Monarch”, “Trials”, “River”, “Jinn”, “Illusion” ve “Snuff” gibi bölümleri seslendiren grup, büyük beğeni topladı. Türk hayranları. .

“İstanbul bizim için her zaman bir numaradır”

Dinleyicilere seslenen solist Ekelöf, “İstanbul’da ilk konserimizi 4 yıl önce tam da bu tarihte vermiştik. Tekrar burada olmak bizim için çok güzel. Değerinizi çok iyi biliyoruz. Siz olmasaydınız burada olmazdık. Soen için İstanbul her zaman bir numaradır.” ifadesini kullandı.

Soen konseri yaklaşık 1,5 saat sonra sona erdi.

Ekelöf ve Lopez tarafından 2010 yılında kurulan progresif metal grubu Soen, kariyeri boyunca 6 stüdyo ve 1 derleme albüm kaydetti.

Grup, geçen yılki İstanbul konserinde “Vurgun Yiyorum” şarkısını MFÖ grubundan Fuat Güner’le aynı sahneyi paylaşarak seslendirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu